Charter sp. z o.o.

Firma Charter Sp. z o.o. jest rodziną firmą działającą na rynku transportu międzynarodowego od 1995r. i przez te wszystkie lata wypracowała sobie pozycję jednego z wiodących przewoźników chłodniczych działających w Polsce.

Firma składa się z dwóch oddziałów w Polsce jednego oddziału na Białorusi oraz czterech oddziałów w Rosji. Firma dynamicznie rozwija swoje struktury i dostosowuje je do rynku. Obecnie samochody codziennie są ładowane i rozładowywane w Hiszpanii, Francji, Belgi i Holandii, Anglii, Włoszech, Grecji, Serbii, ale także w Moskwie, Sankt Petersburgu i dalekich regionach Rosji.

Dzięki swoim stałym połączeniom dostarczają świeże warzywa i owoce z krajów południa i europejskich portów do największych sieci handlowych i hurtowni w Rosji.

Przez te wszystkie lata na rynku zdobyli ogromne doświadczenie w transporcie:

  • artykułów spożywczych,
  • świeżych warzyw i owoców w temperaturze kontrolowanej,
  • leków i wyrobów farmaceutycznych,
  • elektroniki użytkowej (telewizory, komputery, itp.),
  • wyrobów chemicznych (zarówno chemii gospodarczej, jak również innych chemikaliów, nie wymagających ADR),
    wszelkich dostaw just-in-time.

Firma Charter to grupa firm w Polsce, Białorusi oraz Rosji. Sercem całej firmy jest Charter Spółka Z o.o. z siedzibą w Urszulinie koło Grodziska Mazowieckiego. Na terenie głównej bazy mieści się także Frigo, czyli zaplecze warsztatowo-naprawcze specjalizujące się w naprawach bieżących oraz remontach kapitalnych posiadanych zestawów ciężarowych.

Pozostałe oddziały firmy to Charter z siedzibą w Witebsku na Białorusi, oraz Charter, MP, Smolnoe A i Smolnoe B z siedzibami w Smoleńsku w Rosji. Za całość operacji transportowych odpowiada Charter w Urszulinie, gdzie ulokowany jest cały dział spedycji oraz dyspozytorzy.

Dzięki międzynarodowej obsadzie kierowców firma jest w stanie dynamicznie pracować przez cały rok i wykonywać powierzone zadania transportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *