CTL Logistics

Grupa CTL Logistics to firma działająca od 1992 na rynku międzynarodowym, oferujący kompleksową obsługę logistyczną w zakresie transportu kolejowego i samochodowego towarów – oraz przewóz transgranicznych – spedycji, obsługi bocznic kolejowych, utrzymania taboru kolejowego, budowy i serwisu infrastruktury kolejowej, usług przeładunkowych, doradztwa celnego oraz zaopatrzenia w surowce. Terytorium działalności Grupy CTL Logistics, to Europa – zarówno wschodnia jak i zachodnia.

CTL Logistics posiada kompetencje, organizację i potencjał do realizacji misji kompleksowego operatora logistycznego. Trzonem logistyki Grupy CTL jest ekologiczny transport kolejowy, ale również integracja innych niezbędnych elementów i środków transportu pozwalających realizować proces logistyczny dla Klienta „od początku do końca”.

Misją firmy CTL Logistics jest świadczenie wysokiej jakości kompleksowych usług logistycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, przy zachowaniu optymalnej struktury kosztów.