Kwaczyński Logistics

Kwaczyśnki logistics jest polską firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego. Umiejętnie zarządzają procesami logistycznymi, specjalizują się w przewozach chłodniczych obsługując relacje z Polski do krajów Unii Europejskiej, a w szczególności: Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Belgii, Niemiec i innych.Ponadto realizują przewozy plandekowe całopojazdowe, drobnicowe i inne, które objęte są ubezpieczeniem opiewającym na kwotę 200 tysięcy Euro.Poprzez wieloletnie doświadczenie i realizację nowoczesnej wizji firmy, ukierunkowanej na innowacyjną strategię, długofalowe inwestycje, skuteczne zarządzanie, stali się wiarygodnym i rzetelnym partnerem dla swoich kontrahentów.

Dokładają wszelkich starań, żeby efektywnie zarządzać procesami logistycznymi, dlatego do grona swoich spedytorów należą wyselekcjonowani i doświadczeni specjaliści, władający językami obcymi, którzy są największą wartością tej firmy. Każdego klienta traktują w sposób indywidualny i skupiają się na optymalnych rozwiązaniach dotyczących powierzonego im ładunku. Służą wszelką wiedzą, informacją i pomocą dotyczącą wyceny, kosztów i czasu realizacji dostawy.

Działają w oparciu o flotę własną a także szeroką, profesjonalną bazę podwykonawców, którzy związani są z firmą umową na wyłączność, obligującą do przestrzegania rygorystycznych kontroli stanu technicznego taboru, koncesji, ubezpieczeń i wszelkich wymaganych przez przedsiębiorstwo standardów.

Firma Kwaczyński Logistics czuje się współodpowiedzialna za swoich klientów i świadczą usługi o nietypowych wymogach, łącząc wszelkie czynniki wpływające na satysfakcjonującą współpracę.

2 Comments

  1. Palunio

    Jeśli myślisz, że firma transportowa nie oferuje rozwoju, to jesteś w błędzie. Kwaczyński Logistics, stawia na swoich pracowników, doceniając ich wysiłek. Tu znajdziesz możliwość awansu, otrzymania podwyżek i premii.

  2. Białek

    Praca na magazynie to ciężki orzech do zgryzienia. Kwaczynski jednak inwestuje w swoich pracowników, stawiając na przyjazną atmosferę. Jeśli czegoś nie wiesz, szybko uzyskasz pomoc. Wystarczy słuchać i starać się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *