TM Transport

TM Transport oferuje kompleksowe usługi logistyczne, szczególną uwagę przywiązując do profesjonalnej obsługi i indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Na tle konkurencji wyróżnia firmę rzetelność i terminowość świadczonych usług, a tabor którym dysponują spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne, aby mogli Państwo powierzać im swoje materiały i ładunki, spokojni o ich bezpieczeństwo.

W ofercie TM TRansport, znajdą Państwo usługi drogowe, magazynowanie oraz neutralizację dokumentów.

Firma otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Certyfikat Wiarygodności”. Dodatkowo firma spełnia warunki programu Rzetelna Firma.

Pracownicy tej firmy tworzą wyspecjalizowany zespół, dla którego największe znaczenie ma jakość, skuteczność i zadowolenie Klienta. To wszystko sprawia, że są niezawodną, stabilną organizacją, której zaufało już dziesiątki Klientów.

44 Comments

 1. Jarosz

  Duże, pozytywne zaskoczenie. Firma płaci jak należy – nie zwleka, nie przekłada. Wszystko w terminie – ze spokojem można opłacić czynsz i rachunki. Poza tym, nie musisz żyć od pierwszego do pierwszego – motywujący system premiowy działa tak, jak powinien. Jest realny i możliwy do zrealizowania, dlatego też, gdy dostrzegłem w sobie potencjał, nie chciałem go sobie odpuścić.

 2. Wasyl

  Absolutnie polecam TM Transport! Indywidualne podejście do klienta to we współczesnych warunkach niecodzienność. Firma ta, na tle innych, właśnie tym się wyróżnia. Nie zapominają o uniwersalnym powiedzeniu – „Klient nasz Pan”. Wiedzą, kto, gdzie i po co!

 3. sebek

  Z TM Transport współpracuje nam się wspaniale. Towar dostarczany jest na czas. Jeśli nawet wynikły jakieś opóźnienia to z powodu warunków pogodowych i tych na drogach. Komunikacja na najwyższym poziomie, wszystko ustalane od razu.

 4. minio

  Bardzo fajni ludzie tam pracują. Problemy jak wszędzie, transport! Firma wypłacalna, zawsze wypłaty na czas beż żadnych problemów, dużo pracy jak wszędzie, polecam TM Transport.

 5. kuchar

  Prowadzę firmę transportową i wykonuję usługi dla TM Transport i nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie. Dużo kursów ale za to kasy też sporo także polecam osobom lubiącym pracować i dużo jeździć

 6. kierowca81

  Firma Tm Transport oferuje duże możliwości rozwoju. Co z tego, że jesteś magazynierem, skoro możesz awansować na stanowisko o innej płaszczyźnie? Wszystko kręci się wokół logistyki i sprzedaży, dlatego też jeśli chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie, to nie masz żadnych ograniczeń dotyczących wspinania się po szczebelkach, Polecam .

 7. sebo

  Praca oferuje wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zajmowanego stanowiska i przyjętych obowiązków. Wiesz więcej? To wiedz, że masz szansę na rozwój! Brak miejsca na załatwianie niekomfortowych spraw po cichu – jeśli jest problem, wszystko od razu jest wykładane, jak przysłowiowa „kawa na ławę”. To pozwala na rozwiązywanie problemów od razu, bez słabych akcji. Tak pracuje się w firmie TM Transport

 8. morda658

  Dobra organizacja w TM Transport to ich najlepsza zaleta. Wszystko działa płynnie, jak w przysłowiowym zegarku. System premiowy skutecznie motywuje „wskazówki” do działania, nawet jeśli wiemy, że przed nami cały dzień ciężkiej pracy. System premiowy to jedno, niemniej jednak liderzy również są pozytywnymi ludźmi, którzy szczerze poklepią po plecach, gdy dobrze wykonamy swoją pracę.

 9. Tadek

  Wszystko tak naprawdę zależy od tego, w jakim zespole się znajdziesz. Owszem można narzekać, na niektóre osoby, które aż łakną konfliktów, ale ja uważam, że to kwestia dogadania się. Niektóre osoby nie wytrzymały i przeniosły się do innego zespołu. Ja po pewnym czasie również podjąłem taką decyzję. Grupa zmieniona – lepsze, nowsze auto zostało zapełnione, pensja wzrosła. Uważam, że przysłowiowe „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” idealnie dopasowuje się do tej sytuacji. Polecam pracę w TM Transport

 10. michalczyk

  Podjęliśmy współpracę z TM Transport, ponieważ polecił nam ją inny kontrahent. Sam zadowolony ze świadczonych usług, stwierdził, że sami nie będziemy narzekać. Tak faktycznie jest – nie żałujemy podjętej decyzji, tym bardziej, że profesjonalne usługi są świadczone na najwyższym poziomie, współpracujemy już z TM Transport dobre 2 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 11. piotrasiewicz

  Przełożony w TM Transport ludzki gość nie każe ładować towaru po brzegi w małe ciężarówki, obciążenie nie przekracza dozwoloną wagę. Wszystko jest super zorganizowane i przemyślane, towar wychodzi dopiero jak zostanie oznakowany, wszystko w firmie jest poukładane. Polecam współpracę.

 12. naftalina

  W TM Transport wyraźnie myślą o planowaniu ścieżki kariery na danym stanowisku. Pracownik udaje się na szkolenia, menadżerowie indywidualnie podchodzą do każdego z nich. Jeśli chcesz się wykazać przy danym projekcie – nie ma problemu. Jeśli masz pomysł i zacięcie do wyzwań to próbuj! Bardzo fajna praca dla kogoś kto lubi wyzwania. Polecam

 13. driver_uno

  W firmie TM Transport pracują super ludzie. Klienci oraz pracownicy są najważniejsi dla firmy co rzadko się zdarza jak na tak młodą firmę. Polecam z czystym sumieniem, pracuję u nich już od ponad roku i bardzo się rozwinąłem.

 14. łosiu

  Z roku na rok jest coraz lepiej w TM Transport. Pamiętam jak zaczynałem pracę – łatwo nie było. Dużo towaru, czasami czułem się, jakbym miał zaraz się rozdwoić. Po czasie jednak ustabilizowało się. TM Transport przyjmuje naprawdę dobrych ludzi, więc i atmosfera stała się wspaniała, bardzo szybko rozwijająca się firma transportowa. Polecam

 15. dawid

  Firma TM Transport oferuje duże możliwości rozwoju. Co z tego, że jesteś magazynierem, skoro możesz awansować na stanowisko o innej płaszczyźnie? Wszystko kręci się wokół logistyki i sprzedaży, dlatego też jeśli chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenie, to nie masz żadnych ograniczeń dotyczących wspinania się po szczebelkach, wiarygodna dobra Polska firma.

 16. lesiu80

  Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w transporcie to TM Transport jest idealną firmą dla was, nauczycie się dużo od osób z wieloletnim doświadczeniem w branży. Polecam

 17. ilona

  Pracowałam w Tm Transport ponad 2 lata do momentu kiedy urodziłam. Nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie, właścicielu oraz atmosferze, mam nadzieję że jak wrócę z urlopu macierzyńskiego będzie tak samo 😀

 18. marcelina

  W TM transport pracuje 32 miesiące, jestem na okresie próbnym ale podoba mi się podejście do pracownika oraz kultura pracy i będę robiła wszystko żeby się tutaj utrzymać, polecam.

 19. białecki

  TM Transport to rzetelna firma, sumienni pracownicy. Bardzo indywidualne podejście do klienta. To samo mogę napisać o zrealizowanej dostawie – dotarła w odpowiednie miejsce i na czas, Polecam gorąco wszystkim 😀

 20. zajaczkowski

  Pracuję w firmie TM Transport od początku jej powstania i muszę przyznać że od samego początku szef budował firmę z myślą o standardach europejskich. Mogę polecić firmę z czystym sumieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *