Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma (ze 100% kapitałem krajowym), stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od 1997 roku skutecznie odpowiada na rosnące oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Nasza oferta jest skierowana do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Pasja, która towarzyszy nam w codziennej pracy oraz partnerskie podejście do klientów pozwoliły nam na zdobycie uznania, wśród wielkich i znanych, międzynarodowych marek. Sukcesywnie rozszerzana flota pojazdów, zakres usług, wielkość zatrudnienia w strukturach naszej firmy oraz liczba klientów stawiają nas w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej.

Przy realizacji powierzanych nam zleceń wykorzystujemy flotę nowoczesnych samochodów (Mercedes, MAN, DAF), które serwisujemy w autoryzowanych serwisach, po to, aby zawsze spełniały wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Dysponujemy również bazą transportową gdzie możemy dokonywać szeregu operacji logistycznych np. przeładunku towarów.

Obecnie, zasięg naszej działalności obejmuje całą Europę Zachodnią, Skandynawię, a także kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Polskę. O najwyższej jakości naszych usług świadczą zdobyte certyfikaty i nagrody o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz członkostwo w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

65 Comments

 1. tadek

  Pracuję dla Paco już od 5 lat i mogę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolony. Zacząłem pracę, ale myślałem o niej jako etapie przejściowym. Teraz nie chcę w ogóle z niej rezygnować.

 2. zielak

  Aktualna polityka firmy jest dość interesująca. Wcześniej, gdy pracowałem w innym przedsiębiorstwie transportowym… cóż – ciężko było się ze sobą porozumieć, ponieważ nigdy nic nikomu nie pasowało. Tu atmosferą jestem wręcz urzeczony. Wszystko na spokojnie, przyjaźnie. Ludzie są pomocni, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczą.

 3. grzesio

  Szef zawsze dba o przelewy – wypłacalność to ogromny atut tej firmy, wszystko w terminie, bez żadnych opóźnień. Starsi kierowcy cieszą się ogromnym szacunkiem, wśród nas młodzików. Spedytorzy są bezproblemowi. Pracy dużo, ale to normalne zjawisko. Jakbym chciał poleżeć, to zostałbym w domu.

 4. Bartosz

  Pracuję dla Paco już od 6 lat. Stawki za kilometr są naprawdę dobre. Na początku bałem się opinii o niemiłych i wulgarnych kierowcach, ale swoje nastawienie zmieniłem, gdy ich naprawdę poznałem. Moja rada – nie sugerujcie się negatywnymi komentarzami.

 5. TM

  Jako przedsiębiorstwo, które działa prężnie, postanowiliśmy do współpracy zaprosić Paco Transport. Nie żałujemy. Naprawdę wspaniali kierowcy, realizacje na czas, wszystko w terminie, bez większych komplikacji.

 6. Jacek

  Praca w Paco Transport? Jestem w niej 100% zadowolonym pracownikiem. Wiemy, że to właśnie ludzie tworzą atmosferę, dlatego też zawsze staramy się szybko i bezproblemowo załatwiać powstałe spory. Nowicjusze, którzy dołączają do naszego zespołu zawsze otrzymują wyciągniętą dłoń. Chętnie pomagamy, wszystko na spokojnie tłumaczymy – pamiętajmy, że jesteśmy tylko ludźmi, dlatego też jeśli noga się podwinie, rozwiążmy to w najlepszy możliwy sposób. Szef ludzki, polecam wszystkim którzy chcą zarobić i lubią jeździć 😀

 7. Konrad

  Paco Transport to świetna firma. Polskie standardy bardzo łatwo spełnić, ponieważ inni przewoźnicy zawsze mają jakieś problemy. Daleko szukać nie trzeba – po przeczytaniu wielu negatywnych opinii, stwierdzam, że ta firma na tle innych wyróżnia się wysoką jakością oferowanych usług, przyjaznym podejściem do klienta. Paco Transport wpisuje się w aktualnie obowiązujące europejskie standardy.

 8. rajdowiec

  Gdyby wszystkie firmy w Polsce, które świadczą usługi spedycyjne, były tak dobre, jak Paco Transport. W tym zdaniu nie ma cienia ironii. Kontakt z klientem jest perfekcyjny – nie mogę się przyczepić do niczego. Terminowo, przystępne ceny i profesjonalnie – te cechy Paco Transport doceniam najbardziej.

 9. mistrzunio

  Paco Transport oferuje swoim pracownikom dużą swobodę działania. Jeśli wykonujesz wszystko na czas, jesteś pracowity i rzetelny, nie możesz poskarżyć się, że czujesz zawsze czyjś oddech na plecach. To dość motywująca forma do wspinania się na kolejne szczeble kariery.

 10. Edek

  Rozmowa rekrutacyjna bardzo ciekawa. Pytania, które dotyczyły doświadczenia, pozwalały na podejmowanie interesującej dyskusji. Nie było żadnych stresujących sytuacji, ani dziwnych pytań, wprowadzających zamieszanie. Uważam, że nie ma się czego bać. Jeśli znasz się na rzeczy, wiesz co w logistyce i sprzedaży piszczy – to czemu nie? Warto spróbować. Za mnie trzymajcie kciuki! Jutro pierwszy dzień.

 11. Jeremi

  Praca w Paco Transport to odpowiedni wybór, jeśli po studiach nie wiesz, co masz ze sobą począć. Tym bardziej, jeśli wiesz o co w sprzedaży chodzi i co napędza nasz rynek. Na początku zarobki są w porządku – z czasem zaczynają rosnąć. Nabywane doświadczenie jest doceniane.

 12. Krysia

  Przede wszystkim mają super podejście do nowych pracowników. Tłumaczą, są mili i nie naciskają jak czegoś nie umiesz zrobić tylko pomagają. Bardzo przydały się moje umiejętności związane z komputerami. Mogę powiedzieć, że w 100% czułam się potrzebna w tej firmie. Na pewno ponownie wybrałabym taką pracę.

 13. bruno

  Miesiąc spędzony w Paco Transport wspominam miło. Zapewnili szkolenie BHP, wiele wygód i pomoc merytoryczną. Dostawałem odpowiedzialne zadania. Bez wątpienia wróciłbym tam na praktykę i chętnie podjął pracę

 14. kieszkowski

  Bardzo ciekawa firma, wprowadzająca nieszablonowe rozwiązania i atmosferę. Przyjaźni ludzie, niezależnie od zajmowanego stanowiska – czy to lider, czy manager, czy nawet magazynier – podejście jest takie same, wszyscy są wobec siebie równi, nikt nie zadziera nosa w Paco Transport.

 15. niedźwiadek

  Jeśli nie wiesz od czego zacząć swoją karierę pracownika to dobry sposób na zdobycie doświadczenia w dziedzinie sprzedaży i logistyki. Jeśli masz smykałkę, a w żyłach buzuje Ci krew handlowca to praca w tej firmie okaże się strzałem w dziesiątkę. Paco Transport cały czas poszukuję ludzi do pracy, z czystym sumieniem polecam tą firmę.

 16. Ryba

  Firma Paco Transport wpisuje się w kanon dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, dbającego o pracowników i atmosferę w pracy. To dość niecodzienne zjawisko, tym bardziej we współczesnych realiach o firmie, stwierdzających, że dobrego szefa to ze świecą szukać. Lepiej trafić nie mogłem!

 17. jacuś88

  Atmosfera to ludzie i to właśnie oni ją kreują. Tak jest w Paco Transport – brakuje emocjonalnych wampirów, są za to fantastyczni ludzie. Razem tworzymy zgraną grupę, która po prostu może zdziałać więcej.

 18. ignaś78

  Na bieżąco wypłacane wynagrodzenie to dla wielu pracowników odpowiednia motywacja do pójścia do pracy. Tak też jest w Paco Transport – tutaj pensja zawsze wypłacana jest na konto pierwszego dnia miesiąca. Nie ma przekroczeń terminów i głupich wymówek. Szef słowny, co rzadko się zdarza.

 19. carlos

  Pracę w Paco Transport zacząłem jako spedytor. Ile się nasłuchałem o niekulturalnych, wręcz krwiożerczych warunkach pracy to moje. Ja jednak chciałem napisać, że jest to rzetelna firma, z profesjonalnie świadczonymi usługami. Sam jestem ich wizytówką, dlatego też zawsze pragnę tę zasadę potwierdzać.

 20. kielkowski

  W Paco transport przestrzegane są zasady BHP . Na magazynie panuje porządek. Małe ciężarówki nie są przeładowane, towar poukładany na magazynie nie trzeba szukać, współpraca z nimi to przyjemność polecam.

 21. Kierzkowski

  Szacunek dla pracownika, świetnie zarządzająca kadra – tak, to są główne zalety Paco Transport. Właściciel bardzo przyjazny, zawsze chętnie przychodzi do nas, nawet zamienić kilka słów i zapytać, czy wszystko w porządku. Szanuje każdego pracownika tak samo. Rozumiem, że w pewien sposób jest to kontrolowanie zadań, ale to tak subtelna metoda, że nie można narzekać.

 22. niedzwiadek

  Ceny za frachty bardzo dobre. Jestem klientem biznesowym Paco transport już od kilku lat i szczerze powiedziawszy, nie zamieniłbym ją na żadną inną. Nie narzekam na przewoźników, towar zawsze cały, dobrze zapakowany, przyjeżdża na czas. Komunikacja bardzo dobra, jesteśmy mega zadowoleni ze współpracy z nimi.

 23. mily_kierowca

  Pracuję w Paco Transport jako kierowca międzynarodowy. Głównym atutem firmy jest posiadanie floty nowoczesnych samochodów – Mercedes/Man. To zapewnia komfortowe warunki pracy. Wynagrodzenie na odpowiednim poziomie – wszystkie narzędzia i ubranie robocze mam zapewnione.

 24. niziolek

  Paco Transport to firma na poziomie. Zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. Jeśli pracujesz w biurze, masz zapewnione stałe godziny pracy, bez dodatkowych nadgodzin. Wystarczy wypełniać swoje obowiązki, a o ewentualnych poślizgach warto poinformować swoich przełożonych – Ci zawsze chętnie pomogą i podpowiedzą, jak szybciej wykonać dane zadanie.

 25. kośla

  W Internecie łatwo wszystko napisać, tym bardziej jeśli są to niepochlebne opinie o firmie. Ja natomiast uważam, że Paco Transport świadczy usługi na wysokim poziomie. Jako klienci czujemy się zadbani i ważni dla firmy. Towar dostarczają na czas, bez żadnych opóźnień.

 26. furman

  Zgadzam się z komentarzem powyżej, w Paco Transport można dobrze zarobić, oczywiście dużo ludzi piszę komentarze że za dużo się jeździ, ale taka jest praca kierowcy międzynarodowego, nie rozumiem was ludzie chcecie zarabiać nie jeżdżąc.

 27. losiu

  Pracuję już u nich 2 lata. Praca do lekkich nie należy, ale niech podniesie rękę ten, który ma łatwą pracę. Lubię wyzwania, więc nie narzekam. Spedytorzy normalni ludzie. Szczerze, prosto z mostu – czyli tak jak lubię, bez owijania w bawełnę. Od razu można się porozumieć. Polecam wszystkim kierowcom Paco Transport.

 28. zajac70

  Pracuję w Paco Transport już od ponad roku, jestem bardzo zadowolony, nowe samochody dużo kilometrów ale za to wypłata też jest duża, polecam wszystkim którzy lubią dużo jeździć i chcą zarobić.

 29. wojtas

  Mi się bardzo dobrze u nich pracuję, chłopaki spedytorzy zawsze chętni do pomocy, wszystko jasne i bez żadnych ściem, firma wypłacalna, kasa zawsze na czas. Polecam wszystkim pracę jako kierowca w firmie Paco Transport.

 30. jarosław

  Pracowałem w Paco Transport prawie 5 lat, byłem bardzo zadowolony z pieniędzy oraz podejścia pracowników do współpracy ale urodziło mi się dziecko i musiałem poszukać pracy nie jako kierowca żebym był pod ręką dla żony, ale jeżeli szukacie dobrej pracy w transporcie jako kierowca to polecam gorąco.

 31. gajowy88

  Pracuję w firmie Paco Transport jako spedytor i jest to super praca, bardzo dobra kasa fajna atmosfera, we wrześniu przeprowadzam się do Australii także można aplikować na moje stanowisko.

 32. miły

  Paco Transport docenia sumiennych i rzetelnych pracowników. Poza tym atmosfera w pracy jest mega przyjazna. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej roboty, bez żadnych opóźnień.

 33. osiol

  Z roku na rok w Paco Transport jest coraz lepiej. To, że niektóre osoby nie dostrzegają możliwości rozwoju, to oznacza, że nigdy po prostu się nie starali. Warto się wysilić i być tylko, a może i aż pracowitym i sumiennym.

 34. dominik

  Pracuję w Paco Transport już od dłuższego czasu. Spedytorzy są bardzo mili, praca nie jest lekka, ale wynagradza to wszystko przyjemna atmosfera i pomocni pracownicy.

 35. zielus

  Potwierdzam komentarz kolegi powyżej. Praca w Paco Transport jest super. Liderzy oraz ich zastępcy zawsze chętni do pomocy – wszystko wytłumaczą, a przy okazji odpowiednio zmotywują. Kompetentne osoby na odpowiednim stanowisku. Nie dają marchewki, a kijek, dzięki czemu rozwój i możliwość awansu jest w zasięgu ręki.

 36. bielas

  Przepracowałem w firmie Paco Transport 5 lat i był to dla mnie super okres, dużo się nauczyłem od nich i przyszedł czas na własną firmę, dzięki wielkie dla Grzegorza za pomoc jaką mi zaoferował.

 37. macias

  Bardzo polecam firmę Paco Transport ! Wszystko jest zawsze na czas i w ustalonym terminie. Przewożony towar jest zawsze dobre pakowany. Jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów z firmą.

 38. czarnecki

  W porównaniu do innych firm transportowych, ta spełnia wszelkie możliwe standardy wysokiej jakości. Indywidualne podejście do klienta, szybko, na czas i w terminie.

 39. gunio

  Ja zgodzę się z kolegą powyżej, pracowałem w Paco Transport prawie 3 lata i nigdy bym nie zrezygnował z pracy u nich gdyby nie mój stan zdrowia, również polecam.

 40. cytryna

  Pracuję w Paco Transport ponad 10 lat i rozstaję się z nimi w bardzo przyjemnych stosunkach ponieważ przeprowadzam się za granicę i muszę to napisać, firma jak żadna inna szanuje pracowników, także jak szukacie stałej pewnej pracy to polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *