Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski

Paco Usługi Transportowe Import-Export Grzegorz Królikowski to polska firma (ze 100% kapitałem krajowym), stworzona od podstaw przez Grzegorza Królikowskiego. Od 1997 roku skutecznie odpowiada na rosnące oczekiwania klientów, dla których świadczy usługi transportowe i spedycyjne.

Nasza oferta jest skierowana do firm, którym zależy na współpracy z fachowym i terminowym partnerem. Pasja, która towarzyszy nam w codziennej pracy oraz partnerskie podejście do klientów pozwoliły nam na zdobycie uznania, wśród wielkich i znanych, międzynarodowych marek. Sukcesywnie rozszerzana flota pojazdów, zakres usług, wielkość zatrudnienia w strukturach naszej firmy oraz liczba klientów stawiają nas w czołówce średnich przedsiębiorców w branży logistycznej.

Przy realizacji powierzanych nam zleceń wykorzystujemy flotę nowoczesnych samochodów (Mercedes, MAN, DAF), które serwisujemy w autoryzowanych serwisach, po to, aby zawsze spełniały wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Dysponujemy również bazą transportową gdzie możemy dokonywać szeregu operacji logistycznych np. przeładunku towarów.

Obecnie, zasięg naszej działalności obejmuje całą Europę Zachodnią, Skandynawię, a także kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz Polskę. O najwyższej jakości naszych usług świadczą zdobyte certyfikaty i nagrody o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz członkostwo w Zrzeszeniu Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.