OMEGA PILZNO

Wysokie standardy i wzorowa organizacja pracy musi być kluczowym priorytetem każdej liczącej się Firmy. Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o. uczestniczy w tworzeniu  sukcesów swoich klientów. Omega Pilzno z pasją wykonuje każde powierzone im zadanie, zgodnie z partnerskimi zasadami współpracy, dzięki czemu cieszy się dużym zaufaniem Klientów. Wieloletnie doświadczenie, światowe standardy oraz szerokie zastosowanie bardzo dobrego zaplecza technicznego floty gwarantuje, że Firma jest w stanie rozwiązać każdy problem Klienta związany z transportem drogowym na terenie całej Europy.

Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o.o. od 21 lat specjalizuje się w transporcie, spedycji i usługach logistycznych oferując swoim Klientom:

– Przewozy międzynarodowe i krajowe naczepami standardowymi, zestawami, kontenerami, silosami oraz chłodniami
oraz samochodami samowyładowczymi
– Szybkie przewozy małymi samochodami o ładowności 3 ton
– Przewozy morskie ładunków całokontenerowych i drobnicowych
– Kompleksową obsługę celno-portową w Gdyni w procedurach celnych importu, eksportu oraz tranzytu
– Kompleksową obsługę logistyczną obejmująca transport, magazynowanie, dystrybucję
– Sprzedaż paliw, części zamiennych i opon do samochodów ciężarowych
– Naprawy pojazdów we własnej bazie naprawczej oraz w autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych VOLVO i MAN
– Fachowy zespół spedytorów i handlowców

Główna siedziba firmy mieści się w województwie podkarpackim w Pilźnie, istnieją także  oddziały w Zabrzu, Rzeszowie, Gdyni.
Omega Pilzno zasięgiem swojego działania obejmuje  wszystkie kraje Europy, w tym także Turcję.

6 Comments

 1. Korek Krosno

  Cześć chłopaki czy coś się zmieniło w omedze w ostatnim czasie czy można już normalnie zarobić bez jeżdżenia ze szwagrem. Słyszałem że szwagier może zostać w domu i normalne zarobki czyli 9 10 000 minus ZUSy to zostaje na czysto za miesiąc pracy jakieś 7 i pół tysiąca prawda czy fałsz powiedzcie czy coś się zmieniło.

 2. Ico

  Z jednej strony z doświadczeniem spoko ale z drugiej trochę lipa że jednak nie dają szansy nowemu narybkowi ; ) No i własna działalność, nie każdemu podpasi.

 3. Lukas

  Cebulak prawie wie, ale prawie robi duza roznice. Zaponial dodac ze KP nie ogranicza odpowiedzialnosci pracownika do trzech pensji jesli jest to wina umyslna lub rażące zaniedbanie… tak wiec jesli wywalisz zestaw na umowie o prace bo pisales na e transport a pracodawca ci to udowodni to takze ponosisz ospowoeszialnosc. Poza tym pomojajac ograniczenie trzech pensji w kazdym przypadku pracosawca moze pozwac cie do sadu w pozwie cywilnym.

 4. x-x

  Hehe a ludzie mówili że się polepszyło, podobno Omega już nie zatrudnia bez doświadczenia i nie bierze Ukraińców a tu prawda wygląda chyba nieco inaczej. 🙂

 5. Omega Pilzno

  Jeździ dla nas ponad 500 doświadczonych kierowców, ale dajemy też szansę młodym, którzy chcą zdobyć pierwsze szlify w podwójnej obsadzie. Oszukiwanie norm czasu pracy kierowcy, niezależnie od metody, jest w Omedze Pilzno surowo zakazane. Co do zarobków, to szczegóły można poznać kontaktując się z nami. Prawdziwe informacje o naszej firmie znajdziecie na stronie: http://omega-pilzno.com.pl/kierowcy/ Zachęcamy do wypełnienia formularza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *