FM Logistics

Od momentu założenia w 1967 roku, Grupa jest zaangażowana w rynki produktów rolnych, dystrybucji hurtowej, produktów higieny osobistej i środków czystości. Działają także w sektorach produktów świeżych, perfum i wyrobów kosmetycznych oraz ochrony zdrowia. FM Logistic jako niezależna firma rodzinna, obecna w trzynastu krajach i zatrudniająca ponad 21,000 pracowników osiągnęła obroty przekraczające jeden miliard Euro na koniec marca 2015r.

Firma oferuje pełen zakres usług transportowych, począwszy od pojedynczej paczki skończywszy na pełnym transporcie liczącym 33 palety, w każdym z poszczególnych krajów. Odpowiadając na oczekiwania dotyczące zmniejszenia kosztów logistycznych oraz ochrony środowiska, poprzez wzmacnianie swojej pozycji na rynku oraz działanie jako wzorzec w każdym z krajów, w których są obecni.

Firma proponuje rozwijanie nowych inicjatyw, oferowanie innowacyjnych, dedykowanych rozwiązań w sektorach wykazujących gwałtowny wzrost, takich jak DIY (sektor towarów do majsterkowania) oraz świeżej żywności,
silny rozwój operacyjny w zakresie wybranych produktów sektora kosmetycznego na poziomie międzynarodowym.

Główne usługi które proponuję firma to:

  • magazynowanie i składowanie
  • transport i dystrybucja
  • Copacking i Comanufacturing

 

 

Komentarze

  1. tomek.mt

    Nasz firma docenia takie przedsiębiorstwa, jak FM Logistics. Dlaczego? Wie, że główną rolę odgrywa czas oraz dobra komunikacja z klientem. Jej niezawodność wynosi 100%!

  2. bober

    Polecam z całego serca praktykę w FM Mszczonów. Zyskujesz możliwości, o których nigdy byś nie pomyślał. Jeśli rozważasz miejsce do praktyk, zdecyduj się właśnie na tę firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *